Wie zijn wij

Mediapolis biedt verzekeringsoplossingen voor (film)producties, live-events, (rental) equipment, (online) apparatuur, (online) instrumenten en meer.

Het ontwikkelen van specifieke verzekeringsoplossingen voor de media- en entertainmentbranche. We doen het al sinds 1991 en we doen het vooral persoonlijk en servicegericht. Met focus op echte dienstverlening, wat dát is wat telt voor ons.

Wij adviseren bedrijven binnen de mediabranche en beheren assurantieportefeuilles van o.a. omroepen, facilitaire dienstverleners, producenten en ZZP'ers. We zijn aangesloten bij Media Insurance Network (MIN), waardoor we ook internationaal service bieden.

Uw risico's compleet afgedekt? Neem contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek. 

Wie zijn wij

Hieronder volgt een overzicht van onze medewerkers.

Directie

Kick Pullen

035-7517940 / 06-54781133 

pullen@dsv-insurance.nl

Dick Schröder

035-7517941 / 06-54781134

schroder@dsv-insurance.nl

Maarten Dulmus (Media)

035-7517924 / 06-53932382

dulmus@dsv-insurance.nl

Commerciële zaken

Jan Sarink

Acountmanagement

Wilfried Lenting

Kai Metselaar (Media)

Acceptatie

 

Nelleke Lenting-Rozendal

035-7517948 / 06-24504901

nlenting@dsv-insurance.nl 

Juliët Calis

Mickey de Lange

Erik Schoeman

Anouk Hulsman (Media)

Pepijn Teunissen (Media)

035-7517923 / 06-26176195

pepijn@mediapolis.nl

Daniëlle Wissink (Media)

Ruben Gortzak (Media)

Emma Lenting

Schade

Ron Vreeman

035-7517921 / 06-53925722

vreeman@dsv-insurance.nl

Nancy Das (Media)

Financiën/Assurantieadministratie

Peter Kost

Angelique Litjens

Renata Kansil

Danny Berkien

Reinolt Nanninga

035-7517944 / 06-54781132

nanninga@dsv-insurance.nl

Beheerder Webwinkel

Sebastian Nijdam